Cestujeme s Airbnb

airbnb1

Cestujeme s Airbnb

Spoločnosť Airbnb bola založená v auguste 2008 a sídli v San Franciscu. Za túto dobu sa Airbnb stalo dôveryhodnou tržnicou, prostredníctvom ktorej môžu ľudia cez internet, mobilný telefón a tablety, ponúkať, vyhľadávať a rezervovať jedinečné miesta k ubytovaniu po celom svete.

Airbnb otvára cestu za jedinečnými cestovateľskými zážitkami, či už ide o prenocovanie v peknom apartmáne, týždennom pobyte na hrade, alebo mesačné prázdniny vo vile a to pri mnohých cenových úrovniach, na viac ako 34 000 miestach v 191 krajinách sveta. Airbnb so svojim zákazníckym servisom a rastúcou komunitou užívateľov ponúka nejjednoduchší zpôsob, ako môžete speňažiť svoje nevyužité ubytovacie kapacity a ponúknuť ich miliónom záujemcov z celého sveta.

Pre cestovateľov je dôležitý fakt, že v prevažnej miere prípadov je rezervácia bytu či izby cez Airbnb cenovo výhodnejšia ako prenájom izby v hoteli. Okrem autentického miestneho ubytovania sa poteší aj peňaženka.

Do dnešného dňa sa ubytovalo cez službu viac ako 60 mil. hostí vo vyše 2 mil. ubytovacích zariadeniach. Ak sa zaregistrujete dnes, dostanete bonus 25 eur na Vašu najbližšiu cestu, čo Vám hravo prinesie noc zdarma. Pokračujte TU.

airbnb4

Môže Vás zaujímať: Bratislava – Kyjev , Bratislava – Varšava