ČSA zavádzajú nové cenové balíčky a pravidelné linky do Aarhusu, Lisabonu, Verony a na Island

ČSA

ČSA zavádzajú nové cenové balíčky a pravidelné linky do Aarhusu, Lisabonu, Verony a na Island

Päť nových cenových a produktových balíčkov typu Branded Fares uviedli České aerolínie do predaja od 1. decembra 2016 a v cestovnej triede Economy zvýšili váhový limit pri zapísanej batožine z 15 na 23 kg na všetkých linkách prevádzkovaných ČSA. Vďaka novým balíčkom sú tak v ponuke lacné a zároveň drahšie letenky s najlepším produktom až do úplného vypredania kapacity lietadla.

TRANSPARENTNÉ ZOBRAZENIE SLUŽIEB A HODNOTY BALÍČKOV, FIXNÝ ROZDIEL V CENE MEDZI NIMI

Zavedením Branded Fares ČSA reagujú na trendy v leteckej doprave v Európe i na preferencie zákazníkov. V novej podobe sa zákazníkom pri nákupe letenky prehľadne zobrazia všetky služby zahrnuté v cene letenky a zvýraznia rozdiely medzi jednotlivými balíčkami. Zákazníci sa vďaka tomu budú v ponuke leteniek lepšie orientovať, vyberať a platiť iba za služby, ktoré skutočne požadujú. V rámci Branded Fares možno lepšie kombinovať služby zahrnuté v cene letenky s doplnkovými a vytvoriť si tak vlastný balíček podľa aktuálnych potrieb.

Vďaka novej forme zobrazenia, ktorú Branded Fares umožňujú, zákazníkovi ponúkneme vždy lacnú letenku a prehľadne zobrazíme výhodnosť cenového rozdielu voči inému balíčku. V konečnom dôsledku zákazník získa istotu, že kupuje to, čo využije,“ vysvetľuje Jozef Sinčák, predseda predstavenstva Českých aerolínií a dodáva: „S ponukou balíčka LITE sa budeme uchádzať o popredné priečky v cenových vyhľadávačoch a porovnávačoch lacných leteniek.“

BALÍČEK LITE PO NOVOM DOSTUPNÝ NA VŠETKÝCH KRÁTKYCH LINKÁCH ČSA

Zákazníci, ktorí hľadajú najatraktívnejšiu cenovú ponuku, si po novom budú môcť zakúpiť najlacnejšie letenky v cenovom balíčku LITE, ktorý zahŕňa iba prepravu cestujúceho s príručnou batožinou z bodu A do bodu B, na všetky pravidelné linky ČSA okrem diaľkových spojení do Rijádu a Soulu.

VÝBER OPTIMÁLNEHO CENOVÉHO BALÍČKA ÚPLNE PODĽA POTRIEB ZÁKAZNÍKA

Pre zákazníkov, ktorí hľadajú optimálny vzťah cena-rozsah služieb, je ideálnou voľbou cenový balíček PLUS. V porovnaní s balíčkom LITE zahŕňa v cene letenky navyše prepravu 1 kusu zapísanej batožiny a výber sedadla s predstihom. Rozdiel v cenovej hladine medzi balíčkami PLUS a LITE je 20 eur za úsek.

Nakoniec zákazníkom preferujúcim flexibilitu a ďalšie služby v cene letenky je určený nový cenový balíček FLEX. V porovnaní s balíčkom PLUS umožňuje bezplatnú zmenu rezervácie na iný dátum odletu či návratu, možnosť zrušenia letenky za poplatok 60 eur za úsek, službu SkyPriority (prioritný prístup k prepážkam check-inu, na bezpečnostnej kontrole či pri nástupe do lietadla), prepravu 1 kusu športovej výbavy (golf alebo lyže) s maximálnou hmotnosťou 15 kg, ako aj ľahké občerstvenie počas letu v cene letenky. Cenový rozdiel leteniek v balíčku FLEX a PLUS je 40 eur za úsek.

Detailný prehľad o nových cenových balíčkoch zobrazíte TU

V letnej sezóne 2017 budú ČSA prevádzkovať z Prahy nové pravidelné spojenia do Aarhusu, Lisabonu,  Verony a na Island. Okrem toho obnovia sezónne linky do Bilbaa, Porta, Rijádu, ale taktiež do Bejrútu, Pisy či na Maltu, kde navýšia počet letov a rozšíria obdobie prevádzky. Ďalšie frekvencie pridajú ČSA taktiež na linkách do Birminghamu, Madridu, Göteborgu, Štokholmu alebo Záhrebu. V letnej sezóne 2017 budú ČSA prevádzkovať celkom 50 pravidelných liniek do 25 krajín. Predaj leteniek na nové i obnovené linky ČSA je spustený spoločne s novými cenovými balíčkami od dnešného dňa.

Foto: archív ČSA