Chorvátsko – vaša dovolenka

Plaza-zlatni-rat-brac

Chorvátsko – vaša dovolenka

Rezort Kanegra sa nachádza 10 km od Umagu v Savudrijskom zálive a pozostáva z 233 bungalovov, ktoré ponúkajú skvelé ubytovanie uprostred krásnej zelene obklopenej kamienkovou plážou. Súčasťou komplexu je reštaurácia Kanegra, ktorá podáva polpenziu pozostávajúcu z raňajkového bufetu a večere. Snímka obrazovky 2015-05-31 o 10.02.32Nájdete tu aj pizzeriu, snack bar, kaviareň a kokteilový bar, ktoré dokážu splniť všetky vaše kulinárske priania. Večera formou bufetu zahŕňa aj výber miestnych vín, pív a rôznych nealkoholických nápojov. K dispozícii je bohatý denný program s aktivitami pre deti aj dospelých. Vo večerných hodinách tu hrá DJ. Hosťom je k dispozícii detské ihrisko s hádzanárskou, futbalovou a basketbalovou plochou. Neďaleko nájdete stánok a obchod. Cena 547,20 eur/4 osoby/týždeň – 19,54 eur/osoba/noc.

Ekologický kemping Prestige Mobile Homes na ostrove Krk prešiel v roku 2013 kompletnou rekonštrukciou. Ponúka wellness centrum, vyhrievaný vonkajší bazén, niekoľko športovísk a klimatizované ubytovacie jednotky s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Nachádza sa pri kamenistej pláži, len 500 metrov od historického centra mesta Krk. Oddýchnite si vo wellness centre s fínskou a parnou saunou, masážnou miestnosťou a relaxačnou zónou. Snímka obrazovky 2015-05-31 o 9.51.28Môžete si tu tiež objednať manikúru a pedikúru. Z bazéna sa môžete pokochať panoramatickým výhľadom na mesto a more, zatiaľ čo pre deti je pripravený detský bazén.Počas pobytu si môžete zahrať tenis, bedminton, minigolf, stolný tenis, basketbal a volejbal. Tenisový kurt má nočné osvetlenie a priamo na mieste je vám tiež k dispozícii oprava a úschovňa bicyklov. V detskom klube Maro sa konajú rôzne aktivity pre deti, zatiaľ čo mládežnícky klub Teens ponúka výber hier pre konzolu Nintendo Wii. Personál klubu Hobby organizuje tvorivé dielne pre osoby všetkých vekových kategórií. Všetky mobilné domy majú bezplatné parkovisko, plne vybavenú kuchyňu a širokú krytú terasu s výhľadom na stredomorskú vegetáciu alebo Jadranské more. V areáli kempingu nájdete aj reštauráciu s bohatou ponukou špecialít miestnej a medzinárodnej kuchyne. Na miestnom trhu si môžete kúpiť čerstvé potraviny, syry, ovocie a zeleninu. Na pláž v kempingu Mobile Homes Krk môžete zobrať aj svojho psa. Nudistická pláž je situovaná vo vzdialenosti 200 metrov. Cena 1 124,00 eur/4 osoby/týždeň – 40,14 eur/osoba/noc.

Ubytovacie zariadenie Pension & Apartments Plaža na Makarskej riviére pozostáva z 2 susediacich budov situovaných pri mori v obci Drašnice. Ponúka vám à la carte reštauráciu s terasou, bar s biliardom, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné parkovisko. Všetky ubytovacie jednotky sú vybavené satelitnou TV a klimatizáciou. Na pláži sú pre vás pripravené ležadlá a slnečníky. Ubytovacie zariadenie Plaža sa nachádza približne 350 metrov od prístavu, najbližšej predajne potravín a turistickej informačnej kancelárie. Snímka obrazovky 2015-05-31 o 9.57.31Z prístavu sa môžete miestnymi taxi člnmi vydať na výlet na ostrovy Hvar a Brač. V reštaurácii ubytovacieho zariadenia sa podávajú raňajky. K dispozícii sú vám aj obedy a večere, ktoré si môžete vychutnať na terase reštaurácie nad kamienkovou plážou, z ktorej sa môžete kochať výhľadom na more a okolité ostrovy. Vo vzdialenosti 2 km od ubytovacieho zariadenia Plaža sa nachádza autobusová zastávka a na požiadanie a za príplatok je možné zorganizovať službu prepravy do ubytovacieho zariadenia. Obec Podgora je vzdialená 3 km. Ubytovacie zariadenie je s obcou Igrane spojené makadamovou cestou dlhou 5 km, ktorá je vhodná pre milovníkov behu. Mesto Makarska je vzdialené 10 km a nájdete v ňom múzeum mušlí, historickú katedrálu, obľúbenú pláž a niekoľko nočných klubov. Cena 1 124,00 eur/4 osoby/týždeň – 24,50 eur/osoba/noc.

Môže Vás zaujímať: Írsko

Zdroj: booking.com , Úvodné foto: Plaža Zlatni rat, ostrov Brač, pod licenciou CC

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.