Letenky do Zadaru spiatočne od 49 euro

Preko, Ugljan

Letenky do Zadaru spiatočne od 49 euro

Pravidelná letecká linka Košice – Zadar bude cestujúcim k dispozícii v rámci letného letového poriadku od júna do konca septembra 2024 vždy v stredu a nedeľu.

Počas hlavnej letnej sezóny bude z Košíc do chorvátskeho Zadaru zabezpečovať spojenie letecká spoločnosť Lauda air patriaca do skupiny Ryanair a letenky si zakúpite na webe dopravcu ryanair.com.

Zadar jun 2024

* Spiatočná letenka v termíne 2.jún 2024 – 5.jún 2024 s tarifom Basic za 49,34 eur, ktorá platí do výpredaja voľnej kapacity.

Zadar jun_jul 2024

* Spiatočná letenka v termíne 26.jún 2024 – 3.júl 2024 s tarifom Basic za 86,60 eur, ktorá platí do výpredaja voľnej kapacity.

Vedeli ste, že zo Zadaru môžte trajektom podniknúť výlet na neďaleký ostrov Ugljan a mestečka Preko, ktoré je jeho hlavným turistickým letoviskom s krásnymi plážami?

Plavba loďou, trvá necelú polhodinu a zo Zadaru môžte využiť dva prístavy. Jeden v centre mesta pre menšie osobné lode a druhý veľký osobný prístav pre trajekty, ktorý je za mestom využite v prípade, že máte požičané auto.  Na ostrove Ugljan je až na pár výnimiek možnosť ubytovať sa prevažne na priváte.

Letieť do Zadaru je skvelá voľba a nepochybne v rámci času stráveného na ceste (1,5 hod. letu) jednoznačne bezkonkurenčná.

Tak letíte (?), začítajte sa aj do nášho predošlého príspevku Nielen o Zadare.

Foto: airTiper, Preko, Ugljan, Chorvátsko