V apríli a máji z letiska v Bratislave do Dubaja dvakrát týždenne

smartwings-6

V apríli a máji z letiska v Bratislave do Dubaja dvakrát týždenne

Letecká spoločnosť Smartwings, ktorá sa po vynútenej prestávke pre Covid-19 vrátila minulého roku s pravidelnou linkou do Spojených arabských emirátov na Letisko M. R. Štefánika pridáva od 13. apríla do 1. júna naviac jednu frekvenciu letov medzi Bratislavou a Dubajom a tým navyšuje lety na dva týždenne.

V nedele a v stredy sa od apríla do 8. mája lieta na medzinárodné letisko v Dubaji (Dubai International – DXB), od 11. mája do 1. júna budú pristávať lietadlá na dubajskom medzinárodnom letisku Al Maktoum (Dubai World Central – DWC), aj odlietať z neho.

Letenky je možné zakúpiť na webe leteckého dopravcu www.smartwings.com

 

Mesto Dubaj ležiace v rovnomennom emiráte na pobreží perzského zálivu má v súčasnej dobe 2,1 milióna obyvateľov a patrí medzi najrýchlejšie rozvíjajúce sa strediská cestovného ruchu na svete. Je to dané nielen výhodnou polohou medzi Európu a Áziou, ale aj obrovskými investíciami ako do infraštruktúry, tak aj do rozvoja leteckej dopravy. Za návštevu stoja najvyššia budova sveta Burj Khalifa so susedným nákupným strediskom Dubai Mall a ako inak najväčšou fontánou sveta, ktorá každú hodinu ponúka veľkolepé divadlo. Zachcelo sa Vám lyžovania? Žiadny problém navštívte Mall of Emirates. Dubajský emirát ponúka veľké možnosti ubytovania od najlacnejších za pár eúr za noc až po najlepšie hotely sveta.

Foto: archív smartwings.com