Vyhraj dve spiatočné letenky

airBaltic

Vyhraj dve spiatočné letenky

Chcete mať skutočne štedré Vianoce a nadeliť si pod vianočný stromček letenky? Túžite stráviť začiatok roka 2016 v Rige, či precestovať Pobaltie alebo pokračovať vo svojich cestách ešte ďalej? Neváhajte a zapojte sa – máte jedinečnú šancu vyhrať zadarmo až 2 letenky pre Vás a Vašu blízku osobu. Stačí byť fanúšikom našej stránky na Facebooku “Lacné Letenky“, zapojiť sa do ankety na webe airtiper.com, odpovedať na 5 jednoduchých otázok a výhru máte na dosah! airTiper vyžrebuje 24.12.2015 jedného výhercu, ktorý získa 2 spiatočné letenky v ekonomickej triede do destinácie Riga s odletom z Letiska Poprad/Tatry. Súťaž prebieha na webe airTiper.com od 1.12.2015 do polnoci 23.12.2015.

Súťažný formulár nájdete TU

Všeobecné podmienky súťaže s airTiper & airBaltic

1. Súťaže sa môžu zúčastniť osoby staršie ako 15 rokov. Účasťou v súťaži prejavuje každý súťažiaci súhlas s podmienkami súťaže a s tým, že usporiadateľ je oprávnený uverejniť meno výhercu v masovokomunikačných prostriedkoch a propagačných materiáloch. Zároveň súťažiaci prejavuje súhlas s tým, že usporiadatelia sú ako správcovia oprávnení spracovávať osobné údaje, e-mailové adresy súťažiacich poskytnuté pre túto súťaž na marketingové ciele a môžu ich poskytnúť tretej strane bez nároku na odmenu. Účasťou v súťaži každý účastník potvrdzuje, že je oboznámený so všetkými právami, ktoré vyplývajú zo zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, t. j. najmä s tým, že poskytovanie údajov je dobrovoľné, že má právo k ich prístupu ako aj so všetkými ďalšími právami vyplývajúcimi z tohto zákona.

2. Usporiadateľom súťaže je airTiper.com

3. Súťaž bude prebiehať v termíne od 1.12.2015 do 23.12.2015 a výherca bude oznámený 24.12.2015 na webe airtiper.com a kontaktovaný emailom.

4. Podmienkou zapojenia sa do súťaže je byť fanúšikom nášho Facebooku “Lacné Letenky” a správne odpovedať na otázku uverejnenú www.airtiper.com prostredníctvom uverejneného súťažného formuláru.

5. 24.12.2015 bude vyžrebovaný jeden výherca dvoch spiatočných leteniek výhradne na linke Poprad/Tatry – Riga – Poprad/Tatry od leteckej spoločnosti airBaltic,  ktorý správne odpovie na uverejnenú otázku a zodpovie na ďalšie otázky ankety.

6. Výherca nesie všetky riziká a záväzky súvisiace s výhrou a jej užívaním. Vymáhanie výhier súdnou cestou je vylúčené a ich finančná kompenzácia neexistuje .

7. Usporiadateľ súťaže nie je zodpovedný za nedodanie výhry z dôvodu likvidácie spoločnosti poskytujúcej výhru do súťaže a náhrada ceny nie je možná.

8. V prípade, že výherca uvedie nesprávnu e-mailovú adresu alebo z akýchkoľvek iných dôvodov mu nebude možné opakovane (maximálne 2x) zaslať cenu vo forme voucheru, výhra prepadá v prospech airTiper.

9. Výherca berie na vedomie platný letový poriadok spoločnosti airBaltic na sezónnej linke Poprad/Tatry – Riga – Poprad/Tatry, platnosť využitia leteniek, kapacitnú obsadenosť zvoleného letu a ďalej sa riadi prepravnými podmienkami leteckej spoločnosti airBaltic.

10. Usporiadateľ súťaže si vyhradzuje právo upraviť pravidlá a podmienky súťaže v závislosti od prípadných zmien. Súťažiaci svojou účasťou súhlasia so zverejnením svojich osobných údajov a airTiper s airBaltic si vyhradzujú právo na využívanie a publikovanie informácií z tejto súťaže vrátane mena výhercu a to i bez jeho súhlasu a bez finančných náhrad.

Prajeme príjemné súťaženie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.