Wizz Air pridá piatu frekvenciu medzi Bratislavou a Kyjevom

V decembri 2016 sme Vás pri príležitosti inauguračného letu Wizz airu medzi Bratislavou a Kyjevom informovali o navýšení z dvoch týždenných letov na štyri týždenne lety a opäť prichádzame s dobrou správou. Ako bolo spomenuté v článku z decembra od 25.augusta 2017 Wizz Air navýši počet frekvencií na linke z 2 na 4 lety týždenne. S navýšením letov zároveň zmení letové dni na pondelok, streda, piatok a nedeľa. Exkluzívne Vám prinášame novú informáciu,

od 19.apríla 2018 dochádza k navýšeniu počtu letov na linke o piatu frekvenciu a teda k letom v pondelky, stredy, piatky a nedele pribudnú lety každý štvrtok. Tento letový plán zostane zachovaný až do konca letnej sezóny roku 2018. Navýšenie súvisí s expanziou Wizz airu v Kyjeve, kde pribudnú aj nové linky do Tallinnu a Lisabonu. Pre Estónsko a Tallinn pôjde o prvú linku s danou spoločnosťou. Letenky už je možné zakúpiť na webe leteckej spoločnosti Wizz air.

Zároveň spoločnosť dáva do predaja letenky na budúcoročnú letnú sezónu z Bratislavy do Sofie (4x týždenne) a Varšavy (4x týždenne), ostatné destinácie pôjdu do predaja postupne.

Môže vás zaujímať: 13 destinácií po € 9,99*

Foto: archív Wizz Air