Zabudnite na Dubaj, prichádzajú exotické novinky priamo zo Slovenska

Letisko M.R.Štefánika Bratislava

Zabudnite na Dubaj, prichádzajú exotické novinky priamo zo Slovenska

Po mnohých rokoch sa cestovné kancelárie na Slovensku rozhodli ponúkať svoje služby vo väčšom rozsahu aj v zime. Aby sme im nekrivdili do Spojených arabských Emirátov a Ománu sa dalo lietať so slovenskými cestovkami už viac sezón, ale naozajstný rozmach príde najbližšiu zimnú sezónu. Navyše za veľmi konkurenčné ceny. Dokonca niektoré destinácie budú v predaji na rakúskom trhu (Dominikánska republika, Kuba, Vietnam). Preto v zime zabudnite na letisko pri Viedni, do kurzu prichádza Bratislava.

Aké novinky a destinácie nás čakajú z Bratislavy?

BahrajnHydrotour (pozn. najbližšia exotika, len 5 hod. letu)

Dominikánska republika – Kartago tours spolu s CK Fischer (prvýkrát zo Slovenska, lietať bude najmodernejší Airbus A350 s dvoma uličkami, zábavným systémom a WiFi)

Kuba – Kartago tours spolu s CK Fischer (prvýkrát zo Slovenska, lietať bude najmodernejší Airbus A350 s dvoma uličkami, zábavným systémom a WiFi)

OmánHydrotour, Satur (overená destinácia, pre mnohých najlepšia dovolenka akú zažili)

Spojené arabské emiráty (emirát Dubaj a emirát Ras Al-Khaimah) – Kartago tours spolu s CK Fischer, Satur (overené destinácie)

Srí LankaČedok (prvý krát zo Slovenska)

Vietnam – Kartago tours spolu s CK Fischer (prvýkrát zo Slovenska, lietať bude najmodernejší Airbus A350 s dvoma uličkami, zábavným systémom a WiFi)

ZanzibarČedok, Satur (obľúbená destinácia, druhá sezóna zo Slovenska)

Táto ponuka sa do začiatku zimnej sezóny (október 2023) môže zmeniť a verme, že ešte novinkám nie je koniec. Okrem týchto destinácií sa v zime pravidelne lieta aj do rokmi osvedčeného Egyptu.

.