Ryanair: Bleskový výpredaj leteniek – len dnes + súťaž

15percentFR

Ryanair: Bleskový výpredaj leteniek – len dnes + súťaž

Bleskový výpredaj leteniek.

Letecká spoločnosť Ryanair spustila promo výpredaj leteniek, ktorý je limitovaný nákupom leteniek iba v dnešný deň (23. februára 2023) s preletom v termíne 1. marec – 31. marec 2023.

Ceny jednosmerných leteniek v mesiaci marec začínajú od 8.49 € a čím bližšie k letným mesiacom, tým sa cena zvyšuje.

Z Bratislavy môžete letieť do Sofie, alebo Záhrebu za 8,49 eur, na Sardíniu, do Burgasu, alebo do Kodane za 11,04 eur, do Solúnu a tureckého Dalamanu len za 16 eur a mnoho ďalších výhodných cien. Z Košíc do Londýna za 8,49 eur.

Letenky zakúpite TU.

Pri príležitosti tejto akcie sme pre Vás pripravili súťaž o preplatenie jednej letenky do maximálnej výšky 10 eur.

✈ Zapojiť sa do súťaže môže každý fanúšik profilu airtiper.com na Facebooku ako aj fanúšik, ktorý sa ním počas trvania súťaže stane. Aby ste mohli získať preplatenie jednosmernej letenky do maximálnej výšky 10 eur stačí spraviť len málo – napísať na Facebook pod príspevok tejto akcie odkiaľ kam ste si v tejto akcii zakúpili letenku (nemusí to byť len letenka s preletom v marci). Zároveň nás poteší zdieľanie príspevku na Facebooku.

 

Súťaž prebieha na webe airTiper.com od 23.2.2023 do polnoci 25.2.2023 a jedného výhercu vyžrebujeme 26.2.2023.

 

Všeobecné podmienky súťaže s airTiper

1. Súťaže sa môžu zúčastniť osoby staršie ako 15 rokov. Účasťou v súťaži prejavuje každý súťažiaci súhlas s podmienkami súťaže a s tým, že usporiadateľ je oprávnený uverejniť meno výhercu v masovokomunikačných prostriedkoch a propagačných materiáloch. Zároveň súťažiaci prejavuje súhlas s tým, že usporiadatelia sú ako správcovia oprávnení spracovávať údaje súťažiacich poskytnuté pre túto súťaž na marketingové ciele bez nároku na odmenu. Účasťou v súťaži každý účastník potvrdzuje, že je oboznámený so všetkými právami, ktoré vyplývajú zo zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, t. j. najmä s tým, že poskytovanie údajov je dobrovoľné, že má právo k ich prístupu ako aj so všetkými ďalšími právami vyplývajúcimi z tohto zákona.

2. Usporiadateľom súťaže je airTiper.com.

3. Súťaž bude prebiehať v termíne od 23.2.2023 do 25.2.2023 a výherca bude oznámený 26.2.2023 na webe airtiper.com a kontaktovaný prostredníctvom Facebooku.

4. Podmienkou zapojenia sa do súťaže je byť fanúšikom nášho Facebook profilu “airtiper.com,” a do komentára napísať, odkiaľ kam ste si v akcii zakúpili letenku (napr. Bratislava – Thessaloniki a späť, alebo Košice – Londýn a späť). Akceptuje sa aj uvedenie kódov letísk (napr. BTS-STN a späť).

5. 26.2.2023 bude vyžrebovaný jeden výherca maximálne 10 eur, ktoré mu budú poukázané na účet, ktorý na vyzvanie uvedie. Okrem toho výherca je povinný predložiť print screen rezervácie zaplatenej letenky, ako dôkaz o jej kúpe, v opačnom prípade stráca nárok na cenu.

6. Výherca nesie všetky riziká a záväzky súvisiace s výhrou a jej užívaním. Vymáhanie výhier súdnou cestou je vylúčené.

7. V prípade, že výhercu nebude možné kontaktovať, nebude reagovať na správy na Facebooku po 2 výzvach nedoloží podklady na uplatnenie výhry uvedené v bode 5. výhra prepadá.

Veľa šťastia.

Foto: printscreen Ryanair web