WizzAir – novinka na letisku Bratislava

WizzAir Bratislava

WizzAir – novinka na letisku Bratislava

Letisko Bratislava je od včerajšieho večera spojené s macedónskym Skopje, ktoré zabezpečuje 2x týždenne /pondelok a v piatok/ WizzAir  – najväčšia nízkonákladová letecká spoločnosť v strednej a východnej Európe. Prvý prílet lietadla Airbus A320 s kapacitou 180 miest vítala na Letisku Bratislava slávobrána – vodná brána, ktorú vytvorili hasičské autá záchrannej a hasičskej služby letiska. Počas Veľkonočného pondelka tak vodná brána symbolizovala veľkonočnú oblievačku.

„Sme veľmi radi, že sa nám podarilo dohodnúť spoluprácu s leteckou spoločnosťou Wizz Air. Vďaka priamemu leteckému spojeniu z Letiska Bratislava do Skopje a z neho sa pre cestujúcich opäť rozšíri ponuka leteckých spojení z BTS. Veríme, že spolupráca s leteckou spoločnosťou Wizz Air bude do budúcna napredovať a cestujúcim tak budeme môcť ponúknuť ďalšie nové letecké spojenia,” povedal generálny riaditeľ a predseda predstavenstva Letiska M. R. Štefánika Ivan Trhlík pri príležitosti inauguračného letu.

Tamara Mshvenieradze, komunikačná manažérka leteckej spoločnosti Wizz Air, vyhlásila: „Veľmi sa tešíme, že práve na Veľkonočný pondelok môžeme osláviť prvý WIZZ let z Bratislavy. Veríme, že nové spojenie so Skopje v pondelky a piatky bude perfektnou voľbou na predĺžený víkend pre slovenských zákazníkov, ktorí tak budú môcť objavovať nielen gastronomické zážitky hlavného mesta, ale počas dlhších výletov aj skryté poklady Macedónska, ako napríklad svetoznáme Ochridské jazero. Prvý let zo Skopje priletel so 164 cestujúcimi na palube. Tešíme sa na dlhodobú a plodnú spoluprácu s Letiskom Bratislava a na množstvo spokojných prepravených cestujúcich.“

Rezervácie leteniek zobrazíte TU

Môže Vás zaujímať: Izrael z Letiska Bratislava

Zdroj a foto: Letisko Bratislava