Značka: Čedok

Čedok Slovensko

Značka: Čedok

Na Slovensku od minuloročného decembra začala pôsobiť česká cestovná kancelária Čedok, ktorá sa po dlhých rokoch vrátila na slovenský trh a predstavuje silnú značku, ktorá zažívala svoju slávu i v tedajšom spoločnom Československu.

Opätovným vstupom tohto významného a tradičného hráča medzi cestovkami sa rozšírila ponuka zájazdov pre slovákov s odletmi z Bratislavy a Košíc. Čedok bude spolupracovať pri prevoze dovolenkárov hneď s niekoľkými leteckými spoločnosťami a je súčasťou Itaka holdings, najväčšou cestovnou skupinou zemí východného bloku s obratom viac ako 1 mld EUR v roku 2019.

V letnej sezóne 2023 ponúka pre dovolenkárov obľúbené destinácie pri pobreží Červeného mora, stále vyhľadávaný Burgas, či ostrovy Rodos, Kréta, Mallorka alebo stálicu v podobe tureckej Antalye.

O dovolenky s cestovnými kanceláriami je tento rok obrovský záujem, a preto by ste s výberom rodinnej, či individuálnej dovolenky nemali dlho váhať lebo kapacity sa rýchlo vypredávajú, čo potvrdzujú cestovky naprieč Európou.

Čedok na Slovensku myslí v lete i na zimu a v ponuke má pre všetkých milovníkov exotiky už v predaji Srí Lanku a Zanzibar.

Kompletnú ponuku zájazdov zobrazíte TU.

Text: airTiper

Foto: Čedok