Ktorá linka medzi Slovenskom a Veľkou Britániou bola v prvom polroku najúspešnejšia?
Ktorá linka medzi Slovenskom a Veľkou Britániou bola v prvom polroku najúspešnejšia?
Letecké spojenia medzi Slovenskom a Spojeným kráľovstvom zaznamenali v prvých šiestich mesiacoch roka 2026 vysoký záujem cestujúcich. Na sledovaných linkách sa od januára do júna uskutočnilo spolu 1 768 letov, ktoré prepravili 319 773 cestujúcich. Priemerná obsadenosť dosiahla 88 percent, čo predstavuje priemerne 181 obsadených miest na jeden let. Vyťaženosť liniek sa pritom v priebehu polroka postupne zvyšovala. Kým v januári dosahovala v súhrne 83 percent, vo februári stúpla na 87 percent. V marci mierne klesla na 84 percent, no následne už nasledoval výrazný rast. V apríli 87 percent, v máji 90 percent a v júni až 92 percent.
Najviac cestujúcich prepravili linky z Bratislavy do Londýna
Najvyťaženejšou trasou z pohľadu počtu cestujúcich bola linka Bratislava – Londýn Stansted. Za prvých šesť mesiacov na nej absolvovalo cestu 72 449 cestujúcich počas 436 letov. Priemerná obsadenosť dosiahla 88 percent a priemerne 166 predaných miest. Ešte vyššiu priemernú sedačkovú obsadenosť však dosiahla linka Bratislava – Luton, ktorá bola počas sledovaného obdobia vyťažená na 85 percent, pričom na každom lete sa priemerne predalo 202 miest. Zaujímavý je najmä vývoj v posledných mesiacoch, kedy v máji dosiahla obsadenosť 90 percent a v júni už 92 percent. Veľmi silné výsledky vykázala aj linka Košice – Luton. Za pol roka prepravila 46 531 cestujúcich na 212 letoch a jej priemerná obsadenosť dosiahla až 92 percent. V máji bola na úrovni 95 percent a v júni dokonca 96 percent, teda takmer plná kapacita lietadiel (priemere 229 sedačiek z 239 na let).
Košice majú na viacerých linkách nadpriemernú obsadenosť
Košické spojenia do Spojeného kráľovstva patria medzi najlepšie vyťažené linky v sledovanom období. Linka Košice – Stansted dosiahla za prvý polrok priemernú obsadenosť 87 percent, pričom v máji a júni bola na úrovni 90 percent. Ešte výraznejšie výsledky zaznamenalo spojenie Košice – Liverpool, ktoré bolo v prvom polroku vyťažené na 88 percent. Na 122 letoch sa prepravilo 20 381 cestujúcich. V apríli až júni sa obsadenosť pohybovala medzi 91 a 92 percentami. Najvyššiu priemernú obsadenosť zo všetkých sledovaných liniek dosiahlo práve spojenie Košice – Luton s 92 percentami. To ukazuje, že pri viacerých linkách z východného Slovenska bol dopyt po cestovaní do Spojeného kráľovstva mimoriadne silný.
Wizz Air v Poprade bez konkurencie
Pri linke Poprad – Luton môže byť zaujímavým faktorom aj zmena ponuky na trhu. Po ukončení spojenia Poprad – Stansted spoločnosti Ryanair sa časť cestujúcich mohla presunúť na zostávajúce spojenie do Lutonu. Linka Poprad – Luton tak v prvom polroku dosiahla priemernú obsadenosť 88 percent a počas jednotlivých mesiacov sa jej vyťaženosť pohybovala medzi 84 a 93 percentami. Vzhľadom na túto zmenu však možno predpokladať, že k vysokej obsadenosti linky prispelo aj obmedzenie konkurenčnej ponuky z Popradu do Londýna.
Silný rast zaznamenala aj linka do Edinburghu
Zaujímavý vývoj možno sledovať na linke Bratislava – Edinburgh. V januári bola obsadenosť 73 percent a vo februári 78 percent. V priebehu marca však začala výrazne rásť a v apríli už dosiahla 91 percent. V máji a júni sa dostala na 93-94 percent. Za celý prvý polrok tak linka dosiahla priemernú obsadenosť 86 percent a prepravila 21 058 cestujúcich. Tieto čísla naznačujú, že o linku je počas letnej letovej sezóny veľmi vysoký záujem, zatiaľ čo v zimných mesiacoch dopyt klesá. Vývoj obsadenosti tak zároveň vysvetľuje, prečo bude mať linka počas nadchádzajúcej zimnej sezóny prestávku.
Sezónne spojenie na letisko Leeds Bradford sa postupne rozbiehalo
Osobitne je potrebné hodnotiť sezónnu linku Bratislava – Leeds Bradford, ktorá sa začala po zime opäť lietať koncom marca. V marci sa uskutočnili iba dva lety s obsadenosťou 77 percent, v apríli už 18 letov s obsadenosťou 87 percent a v máji a júni sa vyťaženosť zvýšila na 85 a 92 percent. Nižšia obsadenosť na začiatku letnej sezóny nemusí byť pri sezónnej linke prekvapujúca. Aj v prípade Leedsu vidíme, že po úvodných letoch sa obsadenosť postupne dostala na výrazne vyššie úrovne. Od marca do júna sa na linke uskutočnilo 54 letov a prepravilo sa 8 933 cestujúcich, pričom priemerná obsadenosť za toto obdobie dosiahla 88 percent. V júni, teda v období pred hlavnou letnou sezónou, už lietadlá dosahovali priemernú obsadenosť 92 percent. Vývoj tak zároveň ukazuje, že linka má počas letnej sezóny stabilný dopyt, pričom jej prevádzka je prispôsobená sezónnemu charakteru cestovania medzi Slovenskom a Spojeným kráľovstvom.
Druhý polrok môže nadviazať na silný záver prvého
Celkové čísla za prvých šesť mesiacov ukazujú, že letecké spojenia medzi Slovenskom a Spojeným kráľovstvom boli v roku 2026 výrazne využívané. Z celkového počtu 1 768 letov bolo priemerne obsadených 88 percent miest. Ešte dôležitejší je trend v priebehu sledovaného obdobia. Po 83 percentnej obsadenosti v januári sa sieť v júni dostala až na 92 percent. Väčšina liniek tak v závere prvého polroka dosahovala obsadenosť okolo 90 percent alebo vyššiu. Čísla za prvý polrok tak naznačujú, že spojenia medzi Slovenskom a Spojeným kráľovstvom mali v roku 2026 stabilný dopyt a v jarných a začiatkom letných mesiacov sa ich vyťaženosť ešte zvyšovala.
Legenda: prvé číslo uvádza počet jednosmerných letov, druhé číslo počet prepravených cestujúcich, tretie priemerný počet prepravených cestujúcich na jeden let, posledné je percentuálne vyjadrenie obsadenosti letu.
| 1/2026 | 2/2026 | 3/2026 | 4/2026 | 5/2026 | 6/2026 | 1-6/2026 | |
| BTS – Luton | 34 6 108 180 – 75 % | 32 6 319 197 – 83 % | 50 9 631 193 – 81 % | 60 11998 200 – 84 % | 60 12870 215 – 90 % | 46 10105 220 – 92 % | 282 57 031 202 – 85 % |
| KSC – Luton | 30 6 190 206 – 86 % | 24 5 439 227 – 95 % | 28 5 993 214 – 90 % | 50 10 720 214 – 90 % | 44 9 952 226 – 95 % | 36 8 237 229 – 96 % | 212 46 531 219 – 92 % |
| TAT – Luton | 18 3 855 214 – 90 % | 16 3 550 222 – 93 % | 18 3 801 211 – 88 % | 10 2 001 200 – 84 % | 18 3 717 207 – 86 % | 24 5 044 210 – 88 % | 104 21 968 211 – 88 % |
| BTS – Stansted | 46 7 387 161 – 85 % | 72 11 550 160 – 85 % | 84 13 371 159 – 84 % | 84 13 739 164 – 87 % | 82 14 228 174 – 92 % | 68 12 174 179 – 95 % | 436 72 449 166 – 88 % |
| KSC – Stansted | 30 4 845 162 – 85 % | 40 6 517 163 – 86 % | 42 6 789 162 – 86 % | 44 6 930 158 – 83 % | 44 7 510 171 – 90 % | 42 7 116 169 – 90 % | 242 39 707 164 – 87 % |
| BTS – Edinburgh | 18 2 468 137 – 73 % | 16 2 357 147 – 78 % | 18 2 545 141 – 75 % | 26 4 492 173 – 91 % | 26 4 574 176 – 93 % | 26 4 622 178 – 94 % | 130 21 058 162 – 86 % |
| BTS – Leeds Bradford | 0 | 0 | 2 292 146 – 77 % | 18 2 952 164 – 87 % | 16 2 565 160 – 85 % | 18 3 124 174 – 92 % | 54 8 933 165 – 88 % |
| KSC – Liverpool | 20 3 210 161 – 85 % | 24 3 967 165 – 87 % | 26 – 4 218 162 – 86 % | 16 2 769 173 – 92 % | 18 3 096 172 – 91 % | 18 3 121 173 – 92 % | 122 20 381 167 – 88 % |
| BTS – Manchester | 26 4 314 166 – 88 % | 40 6 868 172 – 91 % | 42 – 6 973 166 – 88 % | 26 4 435 171 – 90 % | 26 4 517 174 – 92 % | 26 4 608 177 – 94 % | 186 31 715 171 – 90 % |
| SK Spolu | 222 38 377 173 – 83 % | 264 46 567 176 – 87 % | 310 53 613 173 – 84 % | 334 60 036 180 – 87 % | 334 63 029 189 – 90 % | 304 58 151 191 – 92 % | 1 768 319 773 181 – 88 % |
Text: airTiper.com
Foto: AI